Zniszczono samochód komitetu Krzysztofa Bosaka. Policja zatrzymała podejrzanych

2


Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie w środę (24 czerwca) w Toruniu samochodu komitetu wyborczego kandydata na prezydenta Krzysztofa Bosaka – poinformowała w poniedziałek (29 czerwca) oficer prasowa toruńskiej policji podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Do zatrzymania obu mężczyzn – 21-letniego mieszkańca Bydgoszczy i 24-letniego mieszkańca Drawska Pomorskiego (woj. zachodniopomorskie) – doszło w sobotę (27 czerwca) w wyniku pracy policjantów z wydziału kryminalnego KMP w Toruniu. Przedstawiono im zarzuty uszkodzenia pojazdu na szkodę komitetu wyborczego i zniesławienia kandydata.

W niedzielę (28 czerwca) obaj mężczyźni zostali doprowadzeniu do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum – Zachód. Prokurator zastosował wobec podejrzanych zakaz opuszczania kraju, poręczenie majątkowe i dozór policyjny. W ramach dozoru 21-latek będzie musiał dwa razy w tygodniu zgłaszać się do komisariatu policji, a 24-latek – cztery razy w tygodniu.

Podejrzanym grożą kary do…Czytaj więcej…

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej