Wybory 2020. Marek Jakubiak: Nie wyobrażam sobie ludzi prawych, którzy zagłosują na PO

5


“Nie wyobrażam sobie ludzi prawych, którzy po prostu zagłosują na Platformę Obywatelską” – oświadczył w poniedziałek (29 czerwca) startujący w wyborach prezydenckich Marek Jakubiak.

Jakubiak podkreślił w rozmowie w TVP Info, że jest dumny z tych kilkudziesięciu tysięcy głosów, które uzyskał w niedzielnych wyborach prezydenckich. Według danych PKW z 99,78 proc. obwodów zyskał on 0,17 proc. głosów.

Zaznaczył, że ma świadomość, że część jego sympatyków głosowała na Andrzeja Dudę, gdyż sądzili, że “może się uda w pierwszej turze”. “Wiem, że mam sporo wyborców z sercami po prawej stronie” – mówił.

Na uwagę, że kandydat KO Rafał Trzaskowski chciałby pozyskać w drugiej turze wyborców Krzysztofa Bosaka, zwrócił uwagę, jak traktowano Marsze Niepodległości.

“Ja sobie nie wyobrażam ludzi prawych, którzy po prostu zagłosują na Platformę Obywatelską. Przecież ludzie, no trzeba przypomnieć sobie, jak było. Ja w polityce znalazłem się, zresztą podobnie jak i Paweł Kukiz, na skutek buntu przeciw…Czytaj więcej…

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej