Łódzkie: Z powodu koronawirusa zamknięto urzędy w Sulejowie i Mniszkowie

2


Po wykryciu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i podejrzeniu infekcji patogenem u pracowników administracji samorządowej zamknięto urząd w Sulejowie i urząd gminy w Mniszkowie (woj. łódzkie). W Mniszkowie – jak podał wójt tej gminy – zachorowało sześciu urzędników. W Sulejowie zakażenie koronawirusem podejrzewa się u jednego pracownika urzędu.

Po podejrzeniu zakażenia koronawirusem jednego z pracowników samorządowych w Sulejowie w powiecie piotrkowskim zamknięto tamtejszy urząd miasta. Na stronie internetowej lokalnej administracji poinformowano, że do piątku (10 lipca) w sulejowskim urzędzie załatwiać będzie można tylko sprawy związane z drugą turą wyborów. Postanowiono tak po konsultacjach z komisarzem wyborczym i szefostwem piotrkowskiego sanepidu.

W całej gminie Sulejów mieszka ok. 16 tys. osób, uprawnionych do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich jest niewiele ponad 13 tys. mieszkańców.

Z powodu szkolenia przed pierwszą turą głosowania koronawirusem zaraziło się najprawdopodobniej sześciu urzędników…Czytaj więcej…

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej