Koronawirus w Polsce. Wiceprezydent Tarnowa zarażony

2


Tadeusz Kwiatkowski, wiceprezydent Tarnowa, jest zarażony koronawirusem. W magistracie czekają na wyniki jego współpracowników.

Wiceprezydent miasta zrobił sobie test na własną rękę, ale jeszcze w czwartek (30 lipca) uczestniczył w zdalnej sesji tarnowskiej Rady Miejskiej. Wyniki badania otrzymał przed południem. Razem z nim w pokoju przebywali wtedy skarbnik miasta Tarnowa Sławomir Kolasiński oraz wiceprezydent Dorota Krakowska. Oboje będą mieli przeprowadzone badania, podobnie jak dwie sekretarki z tarnowskiego magistratu. 

Kwarantannie mają zostać poddane także osoby, które miały co najmniej 15-minutowy bezpośredni kontakt z zarażonym COVID-19 wiceprezydentem Tarnowa.

Wiceprezydent Dorota Krakowska przekonywała podczas zdalnej sesji tarnowskiej Rady Miejskiej, że sytuacja ta nie doprowadzi do paraliżu władz miasta. Zapewniała, że wszystkie procedury dotyczące zastępstwa są przeprowadzane sprawnie, a pracownicy są bezpieczni. 

Wiceprezydent, która do czasu otrzymania wyników ma razem ze skarbnikiem pracować…Czytaj więcej…

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej