Doniesienia Trumpa: Giuliani „działał za zgodą prezydenta”, nalegając na spotkanie na Ukrainie, nowe dowody sugerują

Rudy Giuliani twierdził, że pracował Donald TrumpZgoda na to, że wraz z oskarżonym obecnie współpracownikiem usiłowali, aby prezydent Ukrainy ogłosił dochodzenie w sprawie byłego wiceprezydenta Joe Bidena, sugerują nowo opublikowane dowody.

Dokumenty, które komisje spraw zagranicznych, wywiadu i nadzoru ujawniły w przybliżeniu dzień po ich otrzymaniu od współpracownika Giulianiego Lev Parnas, dołącz list rzekomo od Giulianiego do Wołodymyra Żeleńskiego, ówczesnego prezydenta-elekta Ukrainy, oraz odręczną notatkę: „Get Zalensky [sic] ogłosić, że sprawa Biden zostanie zbadana. ”

Notatka, napisana na materiałach piśmiennych z hotelu Ritz Carlton w Wiedniu w Austrii, również wspomina, że ​​autor powinien „zacząć [communicating] z [Zelensky]”.

Po aresztowaniu za naruszenie zasad finansowania kampanii w październiku, jego ówczesny adwokat John Dowd oświadczył w Kongresie, że pan Parnas i partner biznesowy Igor Fruman pomagali panu Giulianiemu w jego pracy w imieniu pana Trumpa.Czytaj Więcej…Źródło Artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Subscribe To Our Newsletter