Debata TVP w Końskich. Rafał Trzaskowski: Dość ustawek

1


– Polki i Polacy zasługują na poważną debatę pomiędzy kandydatami na prezydenta. Dosyć ustawek – powiedział kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski, odnosząc się do planowanej przed II turą wyborów debaty TVP w Końskich.

Jak poinformował rzecznik sztabu prezydenta Andrzej Dudy, Adam Bielan, TVP wystosowała zaproszenie do sztabów obu kandydatów na debatę, która miałaby się odbyć w poniedziałek 6 lipca w Końskich z udziałem publiczności. Zapowiedział, że prezydent weźmie w niej udział.

Podczas konferencji w Szczecinku Trzaskowski był pytany, czy przyjmie zaproszenie na tę debatę. “Dosyć ustawek. Prezydent Andrzej Duda był już na dwóch debatach TVP i ma przyjść na trzecią ustawkę TVP, gdzie znowu będzie znał wszystkie pytania?” – odpowiedział kandydat KO na prezydenta.

“Potraktujmy się poważnie i potraktujmy Polaków poważnie” – zaapelował do Dudy. 

“Polacy zasługują na debatę, w której mogą zadawać pytania, których pan nie zna i mogą pana zaskoczyć. To się przyda, bo może będzie trochę…Czytaj więcej…

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej