Babyface o Michaelu Jacksonie: Co ujawnił znany producent?

3


Podczas specjalnej transmisji na żywo na Instagramie, producent Babyface zdradził dwa nieznane epizody z życia Michaela Jacksona, pokazując jego dwa zupełnie nieznane oblicza.


Michael Jackson miał wiele sekretów

Babyface to ceniony producent, autor piosenek i kompozytor. Nic więc dziwnego, że jego drogi kilkukrotnie przecięły się z Michaelem Jacksonem.

Przy okazji instagramowej bitwy z Teddym Rileyem, Babyface podzielił się nieznanymi szczegółami z życia swojego przyjaciela. Obie dotyczyły jego relacji z kobietami z branży rozrywkowej.

“Pewnego razu Michael do mnie zadzwonił. Powiedział: ‘Babyface… Czy wiesz kim jest Halle Berry? Znasz ją?’ Gdy odparłem, że ją znam, zapytał mnie: ‘Możesz coś dla mnie zrobić? Chciałbym do niej zadzwonić. Chciałbym zaprosić ją na randkę” – opowiadał producent.

“Wypytałem więc trzech agentów, bo nie znałem numeru Halle Berry. W końcu udało mi się z nią skontaktować, a jej menedżerowi powiedziałem: ‘Tak, Michael chce zaprosić ją na randkę'” – wspominał.

Kompozytor nie zdradził jednak, czy aktorka spotkała się z wokalistą i jak skończyła…Czytaj więcej…

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej