Antoni ​Macierewicz: Koalicja została nadszarpnięta

4


– Nie ma wątpliwości, że po ostatnich głosowaniach w Sejmie koalicja Zjednoczonej Prawicy została istotnie nadszarpnięta, ale jestem optymistą, jeśli chodzi o rządy polskiej prawicy – powiedział w sobotę (19 września) wiceprezes PiS Antoni Macierewicz. Jak dodał, wątpi, żeby doszło do przyspieszonych wyborów.

Macierewicz pytany w Polskim Radiu 24 o przyszłość Zjednoczonej Prawicy, odpowiedział że “nie ma wątpliwości, że koalicja została bardzo istotnie nadszarpnięta” po ostatnich głosowaniach w Sejmie.

– Za to co do przyszłości i perspektyw, to będziemy rozmawiali w ramach kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych dniach i podejmiemy stosowne decyzje – powiedział wiceprezes PiS.

Pytany, czy głównym powodem kłopotów w koalicji rządowej jest ustawa o ochronie zwierząt, odparł, że dużo poważniejszym problemem było stanowisko lidera Porozumienia Jarosława Gowina w sprawie wyborów prezydenckich. – Na skutek jego ówczesnego działania wybory (planowane na 10 maja) musiały zostać przesunięte, co…Czytaj więcej…

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej